Vishay TNPW040230K0BEED
Res Thin Film 0402 30K Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
数据表和文档
3 个月趋势:
+32.67%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
供应链
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-07-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
PanasonicERA2AEB303X
63mW Thin Film Resistor 50V ±0.1% ±25ppm/℃ 30kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0402BRD0730KL
62.5mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 30kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityCPF0402B30KE1
Res Thin Film 0402 30K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Medical
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 30000ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
PanasonicERA2AEB333X
63mW Thin Film Resistor 50V ±0.1% ±25ppm/℃ 33kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA-2AEB3162X
Res Thin Film 0402 31.6K Ohm 0.1% 0.063W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
描述
Avnet Japan
Thin Film Resistors – SMD; VISHAY; TNPW040230K0BEED; 30 kOhm; 0402; 25 ppm/°C; Thin Film
Res Thin Film 0402 30K Ohm 0.1% 0.07W ±25ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Medical Automotive AEC-Q200
0402 (1005Metric) 0402 TNPW e3 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.063W 1/16W 30kOhms ±25ppm/C