KOA Speer RK73H1JTTD5230F
Res Thick Film 0603 523 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
Upverter
Future Electronics
Farnell
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
-6.29%
符号封装
Ultra Librarian
符号封装
下载
Authorized Distributors
6
Resistance
523 Ω
523 Ω
523 Ω
Case/Package
0603
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
125 mW
100 mW
100 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
相关零件
Res Thick Film 0603 523 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC0603FR-07523RL
Res Thick Film 0603 523 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0603FR-07510RL
100Mw Thick Film Resistors 100Ppm/ 1% 510 0603 Chip Resistor Surface Mount Rohs
Res Thick Film 0603 499 Ohm 1% 1/10W Ý100ppm/ÝC SMD Paper T/R
Res Thick Film 0603 510 Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
TE ConnectivityCRG0603F560R
Res Thick Film 0603 560 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Molded SMD T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 523ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
523 Ohms 1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 T
RK73H 0603 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 523Ohms 0.125W 1/8W
Res, 523R, 1%, 0.125W, 0603 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1JTTD5230F