KOA Speer RK73H1ETTP5620F
Res Thick Film 0402 562 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
Upverter
Newark
Future Electronics
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
-68.29%
符号封装
SnapEDA
封装
下载
相关零件
Yageo GroupRC0402FR-07562RL
Res Thick Film 0402 562 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0402FR-07510RL
62.5Mw Thick Film Resistors 100Ppm/ 1% 510 0402 Chip Resistor Surface Mount Rohs
Res Thick Film 0402 560 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
TE ConnectivityCRG0402F560R
TE ConnectivityCRG0402F510R
Res Thick Film 0402 510 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res General Purpose Thick Film 0402 590 Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Ceramic Paper T/R
描述
100mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 562Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 562ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res, 562R, 1%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1ETTP5620F
0402 (1005Metric) 0402 RK73H 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.1W 1/10W 562Ohms ±100ppm/C