KOA Speer RK73H1ETTP2800F
Res Thick Film 0402 280 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
Upverter
Farnell
Arrow Electronics
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
+34.80%
相关零件
Yageo GroupRC0402FR-07280RL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 280Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402FR-07270RL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 270Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 300Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityCRG0402F270R
Fixed Resistor, Thick Film, 0.063W, 270ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
TE ConnectivityCRG0402F300R
Res Thick Film 0402 300 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0402 255 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±1% 280Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 280ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
RK73H 0402 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 280Ohms 0.1W 1/10W
Res, 280R, 1%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1ETTP2800F