KOA Speer RK73H1ETTP1541F
Res Thick Film 0402 1.54K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
Upverter
Future Electronics
Farnell
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
-24.30%
符号封装
SnapEDA
封装
下载
相关零件
Yageo GroupRC0402FR-071K54L
Res Thick Film 0402 1.54K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0402 1.54K Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
TE ConnectivityCRG0402F1K5
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 1.5kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402FR-071K5L
62.5Mw Thick Film Resistors 100Ppm/ 1% 1.5K 0402 Chip Resistor Surface Mount Rohs
Yageo GroupRC0402FR-071K6L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 1.6kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityCRG0402F1K6
Res Thick Film 0402 1.6K Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD SMD
描述
Resistor Thick Film 0402 1.54k Ohm 1% 1/16w ±100ppm °C Surface Mount Punched Paper Tape and Reel
RK73H FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 1.54kOhm 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 1540ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res, 1K54, 1%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1ETTP1541F