KOA Speer RK73H1ETTP1332F
Res Thick Film 0402 13.3K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Upverter
Newark
Arrow Electronics
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
-18.53%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Yageo GroupRC0402FR-0713K3L
RC Series 0402 0.063 W 13.3 kOhm ±1% ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Yageo GroupAC0402FR-0713K3L
Res Thick Film 0402 13.3K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC0402FR-0712KL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 12kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityCRG0402F12K
Res Thick Film 0402 12K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
TE ConnectivityCRG0402F13K
Res Thick Film 0402 13K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0402 12.1K Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
描述
RK73H 0402 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 13.3kOhms 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 13300ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
RES, SMT, 0402, 13.3K Ohm ,+/-1%, +/- 100ppm, Thk<CA
Res, 13K3, 1%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1ETTP1332F