KOA Speer RK73H1ELTP3011F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 3010ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
3
Resistance
3.01 kΩ
3.01 kΩ
3.01 kΩ
Case/Package
0402
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
100 mW
100 mW
100 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
3.01K¦¸ ¡À1% 100mW ¡À100ppm/¡æ 0402 1mm*500¦Ìm*350¦Ìm