KOA Speer RK73BW2HTTE473J
Thick Film Resistors - SMD 47K ohm 5% 0.75W AEC-Q200
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
Stock
7,593
Resistance
47 kΩ
47 kΩ
47 kΩ
Case/Package
2010
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
750 mW
750 mW
750 mW
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-01-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicERJ-12ZYJ473U
Res Thick Film 2010 47K Ohm 5% 3/4W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 47000ohm, 400V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2010
Res Thick Film 2010 47K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-12ZYJ513U
Res Thick Film 2010 51K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-12ZYJ433U
Resistor, thick film, SMD 2010 (5025), 43 kΩ, 0.75 W, ±5 %, ERJ12ZYJ433U
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 47000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2010
47K¦¸ ¡À5% 750mW ¡À200ppm/¡æ 2010 5mm*2.5mm*600¦Ìm