KOA Speer RK73B3ATTE4R3J
Res Thick Film 2512 4.3 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Arrow Electronics
Garrett
Verical
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Stock
16,924
Resistance
4.3 Ω
4.3 Ω
4.3 Ω
Case/Package
2512
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
1 W
1 W
1 W
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 4.3ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Yageo GroupRC2512JK-074R3L
Res Thick Film 2512 4.3 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD T/R
TE Connectivity35204R7JT
Res Thick Film 2512 4.7 Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Molded SMD SMD T/R
TE Connectivity35203R9JT
Res Thick Film 2512 3.9 Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Molded SMD SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 3.9ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 4.7ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 4.3ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Thick Film Resistors - SMD 1watts 4.3ohms 5%
4.3¦¸ ¡À5% 1W ¡À200ppm/¡æ 2512 6.3mm*3.1mm*700¦Ìm