KOA Speer RK73B3ATTE240J
Res Thick Film 2512 24 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
3 个月趋势:
-36.19%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Stock
65,934
Authorized Distributors
6
Resistance
24 Ω
24 Ω
24 Ω
Case/Package
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
1 W
1 W
1 W
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
1W Thick Film Resistors 500V ±5% ±200ppm/℃ 24Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ-1TYJ240U
Thick Film Chip Resistor, 2512, 1W 5% 24ohm, 7 in
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 24ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 24ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
PanasonicERJ-1TYJ220U
Res Thick Film 2512 22 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
TE Connectivity352022RJT
3250 Series 2512 22 Ohm ±5 % 1 W ±200 ppm/°C Surface Mount Thick Film Resistor
描述
RK73B 2512 2512 (6432Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 24Ohms 1W
Res, 24R, 5%, 1W, 2512 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73B3ATTE240J