KOA Speer RK73B3ATTE161J
Res Thick Film 2512 160 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
Garrett
Verical
Stock
1,560
Authorized Distributors
1
Resistance
160 Ω
160 Ω
160 Ω
Case/Package
2512
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
1 W
1 W
1 W
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
相关零件
PanasonicERJ-1TYJ161U
ERJ Series 2512 160 Ohm 1 W ±5 % ±200 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Res Thick Film 2512 160 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
TE Connectivity3520150RJT
Res Thick Film 2512 150 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD T/R
TE Connectivity3520150RJT
PanasonicERJ-1TYJ151U
Res Thick Film 2512 150 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 2512 150 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Blister T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 160ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Thick Film Resistors - SMD 1watts 160ohms 5%
2512 5% 160R 1W