KOA Speer RK73B2BTTD111J
Resistor Thick Film 1206 110 Ohm 5% 1/4 Watt ±200ppm °C Surface Mount Paper Tape and Reel
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Farnell
Garrett
Jameco
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.33%
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Resistance
110 Ω
110 Ω
110 Ω
Case/Package
1206
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
PanasonicERJ-8GEYJ111V
Thick Film Chip Res, 1206, 1/8W 5% 110ohm, 7 inch
PanasonicERJ-8GEYJ121V
Resistor Thick Film 1206 120 Ohm 5% 1/4W 200ppm/C Molded SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 1206 100 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R
Res Thick Film 1206 100 Ohm 5% 1/4W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Yageo GroupRC1206JR-07110RL
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 110Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC1206JR-13110RL
110 Ohms 5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant T
描述
Res Thick Film 1206 110 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
250mW Thick Film Resistors 200V ±5% ±200ppm/℃ 110Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 110ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Res, 110R, 5%, 0.25W, 1206 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73B2BTTD111J
1206 (3216Metric) 1206 RK73B 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.25W 1/4W 110Ohms ±200ppm/C
SMD Resistor 1206 110Ω ±5% 250mW ±200ppm/℃