Yageo Group T495X108K006ATE100
Cap Tant Solid 1000uF 6.3V X CASE 10%( 7.3 X 4.3 X 4mm) Inward L SMD 7343-43 0.1 Ohm 125C T/R
数据表和文档
Newark
Datasheet1 页3 年前
Datasheet1 页8 年前
Datasheet1 页9 年前
Datasheet29 页9 年前
element14 APAC
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
+111%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
封装
Stock
93,651
Authorized Distributors
6
Capacitance
1 mF
1 mF
Case/Package
2917
Voltage Rating (DC)
6.3 V
6.3 V
Tolerance
10 %
10 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 mΩ
600 mΩ
Leakage Current
63 µA
63 µA
Dissipation Factor
15 %
Introduction Date2014-04-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupT491X108K004AT
Cap Tant Solid 1000uF 4V X CASE 10% (7.3 X 4.3 X 4mm) Inward L SMD 7343-43 0.5 Ohm 125C T/R