Yageo Group RSBEC3150Z300K
Cap Film 0.15uF 100V PET 10% (7.2 X 4.5 X 9.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Bulk
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet18 页2 年前
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Yageo GroupR82DC3150DQ60K
Film Capacitor, Polyester, 63V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.15uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82DC3150AA60K
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 63V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.15Uf, Through Hole Mount
Yageo GroupR82EC3150DQ70K
Film Capacitor, Polyester, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.15uF, Through Hole Mount
描述
RSBEC3150Z300K, YAGEO / KEMET ELECTRONICS
150nF ¡À10% 5mm 100V 63V 9.5mm