Yageo Group R71MI3470AA00K
Film Capacitor, Polypropylene, 420V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet22 页2 年前
Upverter
库存历史记录
3 个月趋势:
+87.20%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2012-11-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
PanasonicECW-FD2W474Q1
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 520V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount, 7135
PanasonicECW-FD2W474K
Ecwf(D), Met Polyprop Film Cap, Rad Lead; 450Vdc,0.47Uf,10% Ls=15.0 Bulk St Rohs Compliant: Yes
PanasonicECWFE2W474K
Yageo GroupR71VI34704020K
Film Capacitor, Polypropylene, 520V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.47uF 520V PP 10% (18 X 9 X 17.5mm) Radial 15mm 125C Automotive Bulk
描述
Radial FILM CAPACITOR R71 220V 0.47muF ±10% 0.709Lx0.295W 18.00mmx7.50mm
Cap Film 0.47uF 420V PP 10%( 18 X 7.5 X 13.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 0.119 Ohm 110C Bulk
CAP FILM 0.47UF 10% 420VDC RAD
470nF ¡À10% 15mm 420V 220V 18mm*7.5mm*13.6mm
R71MI3470AA00K, YAGEO / KEMET ELECTRONICS
0,47 U 420V |Kemet R71MI3470AA00K