Yageo Group R71VI34704020K
Film Capacitor, Polypropylene, 520V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet22 页2 年前
Newark
element14 APAC
Farnell
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-14.08%
相关零件
PanasonicECWFE2J474K
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR463N347000N0K
Yageo GroupR463N347050N0K
Yageo GroupR463I347050M1K
PanasonicECWFE2W474K
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
PanasonicECW-FD2W474K4
描述
Radial FILM CAPACITOR R71 250V 0.47muF 卤10% 0.709Lx0.512W 18.00mmx13.00mm
Cap Film 0.47uF 520V PP 10%( 18 X 13 X 12mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 0.119 Ohm 110C Bulk
CAP FILM 0.47UF 10% 520VDC RAD
Capacitor, Radial, 470nF, 250VAC, 520VDC, 10%
470nF ¡À10% , 15mm 520V 250V 119m¦¸ 18mm*13mm*12.1mm
R71VI34704020K, YAGEO / KEMET ELECTRONICS
340.uf 520V |Kemet R71VI34704020K