Yageo Group R60IF3100506AJ
Cap Film 0.1uF 250V PET 5% (13 X 4 X 9mm) Radial Stacked 10mm 105C Automotive
数据表和文档
IHS
Datasheet26 页2 年前
JRH Electronics
Newark
element14 APAC
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-8.98%
Stock
10,789
Authorized Distributors
5
Capacitance
100 nF
100 nF
100 nF
Voltage Rating (DC)
250 V
250 V
250 V
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Termination
PC Pins
Height - Seated (Max)
8.9916 mm
8.9916 mm
8.9916 mm
供应链
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2014-05-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Cap Film 0.1uF 250V PET 5%( 7.3 X 4.5 X 9.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Bulk
PanasonicECQ-E2104JF
Film Capacitor, Polyester, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 100uF, Through Hole Mount
PanasonicECQ-E2104JB
Yageo GroupR82IC3100DQ60J
Cap Film 0.1uF 250VDC/140VAC PET 5% 7.2 X 4.5 X 9.5mm RDL 5mm Ammo Pack
Cap Film 0.1uF 250V PET 5%( 7.3 X 4.5 X 9.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive T/R
Cap Film 0.1uF 250V PET 5%( 13 X 4 X 7mm) Radial Stacked 10mm 125C Automotive Bulk
描述
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1Uf, Through Hole Mount
Radial film capacitor 5% 100nF 160V
FILM CAPACITOR, 0.1UF, 250VDC, RADIAL;
Film Capacitors 250V 0.1 uF 105C 5% 2 Pin LS=10
FILM CAPACITOR, POLYETHYLENE TER
100nF ¡À5% , 10mm 250V 160V 13mm*4mm*9.1mm
0,10 U 250V |Kemet 60IF3100506AJ