Yageo Group R463I33300002K
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.33uF, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet19 页2 年前
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Stock
11,781
Authorized Distributors
5
Capacitance
330 nF
330 nF
Dielectric
Mount
Through Hole
Voltage Rating (DC)
630 V
630 V
Tolerance
10 %
Termination
PC Pins
Height - Seated (Max)
18.5928 mm
供应链
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2011-06-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
Cap Film Suppression X2 0.33uF 630VDC/310VAC PP 10% (18 X 7.5 X 18.5mm) Radial Wound 15mm 110C Bag
330nF ¡À10% 15mm 630V 310V 18mm*7.5mm
0,33 U 300V |Kemet R463I33300002K