Yageo Group R413I233000M1K
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.033uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet19 页2 年前
Datasheet2 页18 年前
Master Electronics
X-ON
Newark
供应链
Country of OriginBulgaria
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2007-06-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Yageo GroupR474I23305001K
Yageo GroupR76QI23304040J
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.033uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 1250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.033uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 1250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.033uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR75QI23305000J
描述
Radial FILM CAPACITOR R41 300V 0.033muF ±10% 0.709Lx0.295W 18.00mmx7.50mm
Cap Film Suppression Y2/X1 0.033uF 1000VDC/300VAC PP 10%( 18 X 7.5 X 13.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110C Bag Automotive AEC-Q200
SUPPRESSION CAP, 0.033UF, CLASS Y2, 300V; Dielectric Type:Metallized PP; Capacitor Case / Package:Radial Box - 2 Pin; Capacitance:0.033µF; Capacitance Tolerance:± 10%; Suppression Class:Y2; Capacitor Mounting:Through Hole RoHS Compliant: Yes