EPCOS B32653A7333K000
Film Capacitor, Polypropylene, 1250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.033uF, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet61 页5 年前
TME
EPCOS
Newark
Ciiva
库存历史记录
3 个月趋势:
-12.73%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.033uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR413I2330DQ00K
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.033uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR474I23305001K
Yageo GroupR46KF233050M1K
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.033uF, Through Hole Mount
描述
Cap Film 0.033uF 1250V PP 10% (26.5 X 6 X 15mm) Radial 22.5mm 100°C Bulk
33nF -55鈩儈+100鈩 卤10% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.033uF, 1250V DC, 6mm(W) x 15mm(H) x 26.5mm(L)
B32653 FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 33nF 1.25kV