Yageo Group F450BD682J1K0C
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0068uF, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet25 页2 年前
Electro Sonic
Introduction Date2012-04-20
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
PanasonicECW-HA3C682J
Cap Film 0.0068uF 1600V PP 5% (17.8 X 6.1 X 12.1mm) Radial 15mm 105C Ammo
Yageo GroupPHE450MK4680JR05
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0068uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.0068uF 2000V PP 5% (18 X 6 X 11mm) Radial Wound 15mm 125C Automotive Bulk
PanasonicECW-H16682JV
6800 pF Film Capacitor 424V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Film Capacitor, Polypropylene, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0068uF, Through Hole Mount
描述
Cap Film 0.0068uF 1000V PP 5% (18 X 5.5 X 10.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 105C Bulk
Film Cap |Kemet F450BD682J1K0C
Film Capacitors 1000V 6800pF 5% LS=15mm