TDK B32620A4682J000
Film Capacitor, Polypropylene, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0068uF, Through Hole Mount
数据表和文档
TDK
Datasheet30 页5 年前
Newark
Ciiva
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Yageo GroupR76MD1680SE40J
PanasonicECW-HA3C682J
Cap Film 0.0068uF 1600V PP 5% (17.8 X 6.1 X 12.1mm) Radial 15mm 105C Ammo
Yageo GroupPHE450MK4680JR05
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0068uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.0068uF 2000V PP 5% (18 X 6 X 11mm) Radial Wound 15mm 125C Automotive Bulk
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0068uF, Through Hole Mount
描述
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.0068uF, 400V DC, 4mm(W) x 8.5mm(H) x 10mm(L)
6.8nF -55鈩儈+105鈩 卤5% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
Film Capacitor, B32620 Series, 6800 Pf, 5%, Pp (Polypropylene), 400 V Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32620A4682J000
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 5% 6.8nF 400V