TDK B32620A6682J000
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0068uF, Through Hole Mount
数据表和文档
TDK
Datasheet30 页5 年前
Farnell
Newark
Ciiva
EPCOS
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
相关零件
Yageo GroupPHE450MK4680JR05
Yageo GroupR75PD1680Z340J
PanasonicECW-HA3C682J
Cap Film 0.0068uF 1600V PP 5% (17.8 X 6.1 X 12.1mm) Radial 15mm 105C Ammo
描述
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.0068uF, 630V DC, 5mm(W) x 10.5mm(H) x 10mm(L)
6.8nF -55鈩儈+105鈩 卤5% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
Film Capacitor, B32620 Series, 6800 Pf, 5%, Pp (Polypropylene), 630 V Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32620A6682J000
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 5% 6.8nF 630V