Yageo Group C322C474M5U5TA7301
Cap Ceramic 0.47uF 50V Z5U 20% Radial 5.08mm 85C T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet19 页2 年前
Electro Sonic
3 个月趋势:
-53.11%
备用零件
Price @ 1000
Stock
42,705
Authorized Distributors
6
Capacitance
470 nF
470 nF
470 nF
Dielectric
Z5U
Z5U
Mount
Through Hole
PCB, Through Hole
PCB, Through Hole
Case/Package
Dipped
Radial
Radial
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Height
6.6 mm
6.6 mm
6.6 mm
Introduction Date2009-07-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Cap Ceramic 0.47uF 50V Z5U 20% Radial 2.54mm 85C T/R