Yageo Group C333C474M5U5TA7301
Cap Ceramic 0.47uF 50V Z5U 20% Radial 5.08mm 85C T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet19 页2 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date2009-07-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
相关零件
Yageo GroupC330C474M1U5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.47uF Z5U 20% LS=5.08mm
Cap Ceramic 0.47uF 50V Z5U 20% Radial 2.54mm 85C T/R