Yageo Group C321C104K5R5HA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.1uF X7R 10% LS=6.35mm
数据表和文档
IHS
Datasheet19 页2 年前
element14 APAC
Farnell
Newark
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-7.20%
Stock
7,133
Authorized Distributors
5
Capacitance
100 nF
100 nF
100 nF
Dielectric
X7R
X7R
Mount
Through Hole
PCB, Through Hole
PCB, Through Hole
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Height
6.6 mm
6.6 mm
6.6 mm
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date2006-07-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
相关零件
Yageo GroupC320C104K5R5TA
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.1uF, Through Hole Mount