Yageo Group C315C220K2G5TATR
Cap Ceramic 22pF 200V C0G 10% Radial 2.54mm 125C T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet19 页2 年前
Arrow Electronics
备用零件
Price @ 1000
Stock
0
Authorized Distributors
3
Capacitance
22 pF
22 pF
Dielectric
C0G
C0G
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Dipped
Dipped
Voltage Rating (DC)
200 V
200 V
Tolerance
10 %
10 %
Height
3.14 mm
3.14 mm
Introduction Date2006-11-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Yageo GroupC0402C220J5GACTU
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, X7R, 15% TC, 0.0047uF, Surface Mount, 0402
KYOCERA AVX04025A220KAT2A
0402 22 pF 50 V ±10 % Tolerance C0G/NP0 SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Yageo GroupC0201C220K3GACTU
Cap Ceramic 22pF 25V C0G 10% Pad SMD 0201 125C Extreme Low ESR T/R
50V 22pF NP0 ±10% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
50V 22pF NP0 ±10% 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
0603 22pF 50V ±5 % Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
描述
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 200V, 10% +Tol, 10% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.000022uF, Through Hole Mount
22.0Pf 200V Rohs Compliant: Yes |Kemet C315C220K2G5TATR