Yageo Group C0805Y471K2RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 470pF X7R 0805 10%
数据表和文档
IHS
Datasheet21 页2 年前
3 个月趋势:
-24.65%
Stock
6,431
Capacitance
470 pF
470 pF
470 pF
Voltage Rating (DC)
200 V
200 V
200 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %