Yageo Group C0805C224K4RACAUTO
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 0.22uF X7R 0805 10% AEC-Q200
数据表和文档
IHS
Datasheet26 页2 年前
Upverter
Farnell
Newark
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
-7.15%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
Stock
83,508
Capacitance
220 nF
220 nF
220 nF
Case/Package
0805
Voltage Rating (DC)
16 V
16 V
16 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %