Yageo Group C0805C224J1RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 0.22uF X7R 0805 5%
数据表和文档
IHS
Datasheet27 页2 年前
Datasheet4 页0 年前
Upverter
Newark
element14 APAC
3 个月趋势:
-26.26%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
封装
Stock
93,592
Capacitance
220 nF
220 nF
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
Tolerance
5 %
Height
1.25 mm
1.25 mm