Yageo Group C0805C151J5GAC7025
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 150pF C0G 5%
数据表
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
QuestC0805C151J5GAC70250
6h
数据表和文档
相关零件
50V 150pF NP0 ±5% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
CAP CER 150PF 50V C0G/NP0 0805 / Cap Ceramic 150pF 50V C0G 5% Pad SMD 0805 125°C T/R
Samsung Electro-MechanicsCL21C151JBANNNC
50V 150pF C0G 卤5% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Samsung Electro-MechanicsCL21C161JBANNNC
Cap Ceramic 160pF 50V C0G 5% SMD 0805 125°C Cardboard T/R
KYOCERA AVX08055A151JAT2A
0805 150 pF 50 V ±5 % Tolerance C0G/NP0 SMT Multilayer Ceramic Capacitor
0805 150 pF 100 V ±5% Tolerance C0G Monolithic Ceramic Chip Capacitor
描述
Ceramic Capacitor 150pF, 50V, 0805, ±5 %
CAP CER 150PF 50V C0G/NP0 0805