Yageo Group C0805C103M5RACAUTO
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 0.01uF X7R 0805 20% AEC-Q200
数据表和文档
IHS
Datasheet26 页2 年前
Upverter
Farnell
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-23.55%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
Stock
9,480
Authorized Distributors
6
Capacitance
10 nF
10 nF
10 nF
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %