Yageo Group C0805C103K4RALTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 0.01uF X7R 0805 10%
数据表和文档
IHS
Datasheet25 页2 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.46%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
Stock
11,874
Authorized Distributors
4
Capacitance
10 nF
10 nF
10 nF
Case/Package
0805
Voltage Rating (DC)
16 V
16 V
16 V
Tolerance
10 %