Yageo Group C0603C821J3GALTU
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.00082uF, Surface Mount, 0603
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet21 页2 年前
Electro Sonic
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
Stock
1
Authorized Distributors
2
Capacitance
820 pF
820 pF
820 pF
Dielectric
C0G
C0G
Case/Package
0603
Voltage Rating (DC)
25 V
25 V
25 V
Tolerance
5 %
5 %
5 %