Yageo Group C0603C224M8RACAUTO
Cap Ceramic 0.22uF 10V X7R 20% Pad SMD 0603 125C Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet26 页2 年前
Upverter
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
Stock
34,332
Authorized Distributors
5
Capacitance
220 nF
220 nF
220 nF
Dielectric
X7R
X7R
Voltage Rating (DC)
10 V
10 V
10 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %