TDK C1608X7R1A224M
CAPACITOR CERAMIC 0.22UF, 10V, X7R, 20%, 0603; Product Range: TDK - C Series; Cap
数据表
数据表和文档
Newark
Datasheet55 页12 年前
_legacy Avnet
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK C1608X7R1A224M 符号、封装和 3D STEP 模型。
相关零件
TAIYO YUDENLMK107B7224MA-T
Multilayer Ceramic Capacitors (High dielectric type), 10V, 0.22 uF, ± 20 %, 0603, X7R, RoHS
Multilayer Ceramic Capacitors 22uF 10V X7R 20% SMD 0603 125C Paper T/R - Tape an
TAIYO YUDENEMK107B7224MA-T
Multilayer Ceramic Capacitors (High dielectric type), 16V, 0.22 uF, ± 20 %, 0603, X7R, RoHS
16V 220nF X7R 卤20% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Ceramic Capacitor, Ceramic, 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 0.22uF, Surface Mount, 0603
Samsung Electro-MechanicsCL10B224KP8NNND
10V 220nF X7R 卤10% Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
描述
Cap Ceramic 0.22uF 10V X7R 20% SMD 0603 125°C
CAP CER 0.22UF 10V X7R 0603