Yageo Group 76QR3220SE30J
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet32 页2 年前
JRH Electronics
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+58.21%
备用零件
Price @ 1000
Stock
8,273
Authorized Distributors
4
Capacitance
220 nF
220 nF
Dielectric
PP
Mount
Through Hole
Case/Package
Radial
Voltage Rating (DC)
1 kV
1 kV
Tolerance
5 %
Termination
PC Pins
Height - Seated (Max)
22.098 mm
供应链
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2012-07-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
Cap Film 0.22uF 1000V PP 5% (32 X 13 X 22mm) Radial Plastic Rectangular Can 27.5mm 0.014 Ohm 110C Tray
Film Capacitors 1000vdc 0.22uF 5% Dbl Metalzd
CAP FILM 0.22UF 5% 1KVDC RADIAL