Knowles L-15WR39JV4E
Inductor RF Chip Wirewound 0.39uH 5% 25MHz 45Q-Factor Ceramic 0.21A 2.2Ohm DCR 0805 T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页7 年前
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-72.46%
备用零件
Price @ 1000
Stock
2,332
Authorized Distributors
1
Inductance
390 nH
390 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
210 mA
210 mA
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
2.2 Ω
2.2 Ω
Q Factor
45
Test Frequency
25 MHz
100 MHz
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 0.39uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
TAIYO YUDENHK1608R39J-T
General Purpose Inductor, 0.39uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Inductor RF Chip Wirewound 390nH 5% 10MHz 15Q-Factor Air 170mA 2.5Ohm DCR 0805 Embossed T/R
General Purpose Inductor, 0.39uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2015/0805
General Purpose Inductor, 0.39uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
General Purpose Inductor, 0.39uH, 3%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603, CHIP, 0603, HALOGEN FREE AND ROHS COMPLIANT
描述
WireWound Inductors, 0805, 390nH±5%, 210mA, Ni/Au (RoHS), No Mark, 7" Reel Embossed Tape
INDUCTOR RF WW, 0805, 390NH, 5%; Inductance:390nH; Inductance Tolerance:± 5%; Self Resonant Frequency:780MHz; DC Current Rating:210mA; Q Factor:45; Q Test Frequency:500MHz; Inductor Case Style:0805; No. of Pins:2; Core Material:Ceramic