Knowles 101R14N470JV4T
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 4.7e-05uF, Surface Mount, 0603
Obsolete
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Utech Electronics101R14N470JV4T052K
21h
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页3 年前
Garrett
备用零件
Price @ 1000
Stock
0
Authorized Distributors
1
Capacitance
47 pF
47 pF
47 pF
Dielectric
C0G
C0G
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
0603
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
100 V
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Height
890 µm
900 µm
900 µm
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
0603 47 pF 100 V ±5% Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Cap Ceramic 47pF 100V C0G 5% Pad SMD 0603 125C Automotive T/R
Yageo GroupC0603C470J1GAC
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 47pF C0G 0603 5%
Yageo GroupC0603C470J1GACTU
0603 C 47PF CERAMIC MULTILAYER CAPACITOR, 100 V, +125DEGC, C0G DIELECTRIC, +/-5%
KYOCERA AVX06031A470JAT2A
0603 47 pF 100 V ±5 % Tolerance C0G/NP0 SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Cap Ceramic 47pF 100V CH 5% Pad SMD 0603 125C T/R
描述
MLCC 0603,47pF,±5%,100V