Murata GRM1882C2A470JA01D
Cap Ceramic 47pF 100V CH 5% Pad SMD 0603 125C T/R
NRND
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Arrow ElectronicsGRM1882C2A470JA01D04K
数据表和文档
Ciiva
Datasheet4 页5 年前
Datasheet4 页5 年前
供应链
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
47pF ±5% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
描述
Ceramic Capacitor, YES, Ceramic, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, CH, 60ppm/Cel TC, 0.000047uF, Surface Mount, 1608M/0603
Capacitor MLCC GRM Reel 0603 100V 47pF