Infineon IPU60R1K5CEAKMA2
Single N-Channel 650 V 1.5 Ohm 9.4 nC CoolMOS Power Mosfet - TO-251, PG-TO251-3, RoHS
NRND
价格与库存
数据表和文档
3 个月趋势:
+100%
供应链
Country of OriginGermany, Mainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2014-09-25
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
MOSFET N-CH 700V 5.4A TO251 / N-Channel 700 V 5.4A (Tc) 53W (Tc) Through Hole PG-TO251-3-11
STMicroelectronicsSTD1NK60-1
STD1NK60-1 N-CHANNEL MOSFET TRANSISTOR, 1 A, 600 V, 3-PIN TO-252
Power Field-Effect Transistor, 2.4A I(D), 1-Element, N-Channel, Metal-oxide Semiconductor FET
P-MOSFET transistor FDMC6679AZ Fairchild; -30V; -20A; 10mOhm; SMD MLP 3.3x3.3
描述
Infineon SCT
Trans MOSFET N-CH 650V 5A 3-Pin(3+Tab) TO-251 Tube
Power Field-Effect Transistor, 5A I(D), 600V, 1.5ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-251
Infineon MOSFET IPU60R1K5CEAKMA2
Compliant Surface Mount Contains Lead 1.5 Ω TO-251-3 Halogen Free Production (Last Updated: 2 years ago) 1500