Infineon IPG20N10S4L35ATMA1
100V, Dual N-Ch, 35 mΩ max, Automotive MOSFET, dual SS08 (5x6), OptiMOS™-T2, PG-TDSON-8, RoHS
Production
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.77%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginGermany, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2012-05-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
InfineonIRF6645TRPBF
Single N-Channel 100 V 35 mOhm 20 nC HEXFET® Power Mosfet - DirectFET®
Trans MOSFET N-CH Si 100V 5.9A Automotive 7-Pin Direct-FET SC T/R