Infineon IPD60R750E6ATMA1
Trans MOSFET N-CH 600V 5.7A 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet17 页8 年前
Datasheet17 页11 年前
Datasheet17 页15 年前
_legacy Avnet
Farnell
TME
符号封装
SnapEDA
封装
下载
Introduction Date2010-09-21
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2018-08-31
LTD Date2019-02-28
相关零件
Trans MOSFET N-CH 600V 7.3A 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R
Mosfet Transistor, N Channel, 6.1 A, 500 V, 0.59 Ohm, 13 V, 3 V Rohs Compliant: Yes
Power MOSFET, N Channel, 650 V, 6.2 A, 0.68 ohm, TO-252 (DPAK), Surface Mount
Tape & Reel (TR) Surface Mount N-Channel Single Mosfet Transistor 6.6A Tc 6.6A 84W Tc 600V
E Series N-Channel 650 V 78 W 0.6 O 48 nC Surface Mount Power Mosfet - DPAK
STMicroelectronicsSTD7ANM60N
N-channel 600 V, 5 A, 0.84 Ohm typ., MDmesh(TM) II Power MOSFET in DPAK package
描述
Power Field-Effect Transistor, 5.7A I(D), 600V, 0.75ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-252