Infineon IPD60R650CEAUMA1
Mosfet, N-Ch, 600V, 9.9A, To-252 Rohs Compliant: Yes |Infineon Technologies IPD60R650CEAUMA1
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet16 页8 年前
Datasheet16 页0 年前
Infineon
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.54%
供应链
Country of OriginGermany, Mainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2014-09-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Single N-Channel 600 V 500 Ohm 0.65 nC SIPMOS® Small Signal Mosfet - SOT-23
Power MOSFET, N Channel, 600 V, 3.7 A, 1.89 ohm, SOT-223, Surface Mount
Single N-Channel 600 V 45 Ohm 4.5 nC SIPMOS® Power Mosfet - SOT-223
N-Channel Power MOSFET, QFET®, 600 V, 1 A, 11.5 Ω, DPAK
STMicroelectronicsSTN1NK60Z
N-channel 600 V, 13 Ohm typ., 0.3 A Zener-protected SuperMESH Power MOSFET in SOT-223 package
Diodes Inc.BSS127S-7
Single N-Channel 600 V 190 Ohm 1.08 nC 1.25 W Silicon SMT Mosfet - SOT-23
描述
Power Field-Effect Transistor, 9.9A I(D), 600V, 0.65ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-252
MOSFET, N-CH, 600V, 9.9A, TO-252; Transistor Polarity:N Channel; Continuous Drain Current Id:9.9A; Drain Source Voltage Vds:600V; On Resistance Rds(on):0.54ohm; Rds(on) Test Voltage Vgs:10V; Threshold Voltage Vgs:3V; Pow