HIROSE ELECTRIC DF62B-4EP-2.2C
CONN PLUG HSG 4POS 2.20MM / 4 Rectangular Connectors - Housings Plug Black 0.087" (2.20mm)
数据表和文档
IHS
Datasheet19 页3 年前
element14 APAC
3 个月趋势:
+50.74%
相关零件
HIROSE ELECTRICDF62B-3EP-2.2C
DF62B Series 3 Positions 2 Row 2.2 mm Pitch Black Housing Rectangular Connector
HIROSE ELECTRICDF62B-5EP-2.2C
5 Positions 2 Row 2.2 mm Pitch Black Male Pin Housing Rectangular Connector
TE Connectivity826632-2
Conn Unshrouded Header HDR 4 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-HoleCarton
TE Connectivity826925-2
Board Connector, 4 Contact(s), 2 Row(s), Male, Straight, Solder Terminal, Green Insulator
Conn IDC Connector M 4 POS 1.27mm IDT RA Cable Mount Automotive Reel
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 4 Contacts, Surface Mount, TSM Series
描述
[SignalBee™]2 X 2.2mm Pitch, Wire-to-Wire Connector for Small Spaces, -35 ℃ to 105 ℃, RoHS
Hirose SCT
2.2mm 2x2P 2 2 2mm Without a buckle P=2.2mm Housings (Wire To Board / Wire To Wire ) ROHS
Terminal Housings; DF62B-4EP-2.2C; HIROSE ELECTRIC; Straight; 4; 6 mm; Black
Conn Housing PL 4 POS 2.2mm Straight Cable Mount Pack
Avnet Japan
Combination Line Connector, 4 Contact(s), Male, Crimp Terminal, Plug
HIROSE(HRS) DF62B-4EP-2.2C PLUG CONNECTOR HOUSING, PBT
Headers & Wire Housings 4P PLG SLIM INLN CON BLACK, STANDARD
4 position rectangular houseing connector plug black
Plug Connector Housing, Pbt; Product Range:Df62 Series; Gender:Plug; No. Of Positions:4Ways; Pitch Spacing:2.2Mm; For Use With:Df62 Series Pin Contacts; Svhc:No Svhc (15-Jan-2019) Rohs Compliant: Yes |Hirose/hrs DF62B-4EP-2.2C