Fujitsu FTR-P4CN012W1
Power Relay 12VDC 35A SPDT/SPDT(17.4x14.2x13.5)mm THT Automotive
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
TTIFTR-P4CN012W10240Tube
3h
UnikeyICFTR-P4CN012W11,57862
2h
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页7 年前
Mouser
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2023-06-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Power Relay 12VDC 25A SPDT(15.5mm 12.1mm 13.7mm) THT Automotive
Electromechanical Relay 12VDC 240Ohm 35A SPDT (17.4x7.2x13.5)mm THT Power Relay
RELAY, AUTOMOTIVE
PanasonicACNM5112SAX
Relays 12VDC 225Ohm 30(NO)/15(NC)A SPDT(15.5x14.8x15.1)mm SMD Middle Load Relay Automotive
PanasonicCM1-12V
Automotive Relay, 12 VDC, 35 A, SPDT, Socket, Plug In, Quick Connect, CM
PanasonicCM1-R-12V
Electromechanical Relay, SPDT, 35A (Contact), 14VDC (Contact), Random, DC Output
描述
SIGNAL RELAY 12V 1FormC THT 35A
POWER/SIGNAL RELAY SPDT MOMENTARY 0.05A (COIL) 12VDC (COIL) 600mW (COIL) 35A (CONTACT) 16VDC (CONTACT) THROUGH HOLE-STRAIGHT MOUNT