onsemi FQI1P50TU
Trans MOSFET P-CH 500V 1.5A 3-Pin(3+Tab) I2PAK T/R
Obsolete
数据表
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet13 页25 年前
DigiKey
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
-74.72%
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
onsemiFQI5N20TU
MOSFET N-CH 200V 4.5A I2PAK
onsemiFQI4N25TU
MOSFET N-CH 250V 3.6A I2PAK
onsemiFQI3N25TU
MOSFET N-CH 250V 2.8A I2PAK
Trans MOSFET N-CH 400V 6A 3-Pin(3+Tab) I2PAK Rail
InfineonIRL1104LPBF
Single N-Channel 40 V 0.008 Ohm 68 nC HEXFET® Power Mosfet - TO-262-3
InfineonIPI80CN10NG
Trans MOSFET N-CH 100V 13A 3-Pin(3+Tab) TO-262
描述
Compliant Through Hole 30 ns Lead Free 25 ns 10.5 Ω TO-262-3 -1.5 A
Power Field-Effect Transistor, 1.5A I(D), 500V, 10.5ohm, 1-Element, P-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-262AA
P-CHANNEL POWER MOSFET
MOSFETs 500V P-Channel QFET