onsemi FMG2G300US60E
Box Chassis Mount Half Bridge 7 IGBT Module 2.7V @ 15V 300A 250muA 892W 600V
Obsolete
数据表
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页23 年前
Elcodis
iiiC
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Insulated Gate Bipolar Transistor, 200A I(C), 600V V(BR)CES, N-Channel
Trans IGBT Module N-CH 600V 65A 12-Pin Case SP1
MicrochipAPTGT75A60T1G
APTGT600x Series 600 V 100 A Trench + Field Stop IGBT3 Power Module - SP1
Motor / Motion / Ignition Controllers & Drivers 600V/50A
IGBT Module Half Bridge 600V 75A 310W Chassis Mount 7PM-GA
Pm-Igbt-Tfs-Sp1 Rohs Compliant: Yes |Microchip Technology APTGT150DA60T1G
描述
Trans IGBT Module N-CH 600V 300A 7-Pin PM-HA
Insulated Gate Bipolar Transistor, 300A I(C), 600V V(BR)CES, N-Channel
IGBT MODULE 600V 300A 892W 7PMHA