EPCOS B72220S0681K101
VARISTOR 1.1KV 6.5KA DISC 20MM / 1.1 kV 6.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
数据表和文档
Burklin Elektronik
Datasheet47 页8 年前
Ciiva
Newark
Verical
库存历史记录
3 个月趋势:
-8.97%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 EPCOS B72220S0681K101 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Introduction Date2001-04-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
StandardD Series 20 mm 1 Circuit Through Hole 1.1KV 6.5KA MOV Varistor
PanasonicERZ-E11A112
ZNR MOV TRANSIENT,SURGEABSORBER,E SERIES / DIA11,D TYPE,1100V,BULK,ST
PanasonicERZ-V14D112
TVS Varistor, 680 V, 895 V, 1.815 kV, Disc 14mm, Zinc Oxide Non-Linear Resistor (ZNR)
PanasonicERZ-E11B112CS
1.1KV 5KA 1 990V 1.21KV 895V 680V 310J 200pF@1kHz 10.1mm*10.1mm*21.5mm
Epcos St&ard Series Metal Oxide Varistor 320pF 100A; Clamping 1500V; Varistor 910V
1355V 1W 265J 600pF@1kHz 670V 510V 738V 6500A Radial Leaded Varistors ROHS
描述
Varistor, Mov, 1.815Kv, Disc 20Mm; Voltage Rating Vac:680V; Voltage Rating V Dc:895V; Product Range:B722 Standard Series; Clamping Voltage Vc Max:1.815Kv; Varistor Case Style:Disc 20Mm; Varistor Type:Metal Oxide Varistor (Mov); Peak Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B72220S0681K101