TDK B72220S681K101
StandardD Series 20 mm 1 Circuit Through Hole 1.1KV 6.5KA MOV Varistor
数据表和文档
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Jameco
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
VARISTOR 1.1KV 6.5KA DISC 20MM / 1.1 kV 6.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
PanasonicERZ-E11A112
ZNR MOV TRANSIENT,SURGEABSORBER,E SERIES / DIA11,D TYPE,1100V,BULK,ST
PanasonicERZ-V14D112
TVS Varistor, 680 V, 895 V, 1.815 kV, Disc 14mm, Zinc Oxide Non-Linear Resistor (ZNR)
PanasonicERZ-E11B112CS
1.1KV 5KA 1 990V 1.21KV 895V 680V 310J 200pF@1kHz 10.1mm*10.1mm*21.5mm
B722 Series 825 V 620 Vrms 1650 V Clamp 6500 A 280 pF StandarD Leaded Varistor
Epcos St&ard Series Metal Oxide Varistor 320pF 100A; Clamping 1500V; Varistor 910V
描述
SIOV METAL OXIDE VARISTOR Varistor, 895V, 250J, Through Hole Mount
Varistor, 680 Vrms @ +85 C, 895 VDC @ +85 C, 6500 A (Max.) @ +85 C, Leaded | EPCOS B72220S681K101
1.1 kV 6.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
TVS Varistor, 680 VAC, 895 VDC, StandarD B722, 1.815 kV, Disc, Radial Leaded, 20 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
Var MOV 680VAC 895VDC 6500A 1100V Thru-Hole
1.1KV 6.5KA 895V 680V 8.4mm*26mm
VARISTOR 1100V 6.5KA DISC 20MM